Makrocular.NeT Sitesi Hakkında

Bu site amatör olarak fotoğrafçılıkla uğraşan, özellikle makro çekimlerden zevk alanlar için hazırlanmıştır. Kişiler burada kendi çektikleri fotoğrafları yayınlamaktadırlar. Sitemizde başkalarının fotoğrafları çalınmamaktadır. Her kullanıcımız iyi/kötü kendi fotoğraflarını paylaşmaktadır.

Site Kurallarımız:

Yasa dışı her türlü düşünce ve faaliyetlerin sempatizanlığını, tanıtımını ya da savunuculuğunu içeren ve TCK'ya göre suç teşkil eden fotoğraflar silinir ve bu tür fotoğrafların sorumlulukları yükleyene aittir sitemizi bağlamaz.

Herhangi bir siyasi düşüncenin, ideolojinin, dinin propagandasını yapan, fotoğraf sanatıyla ilgisi olmayan, üyelerimizi rahatsız edebilecek eleştiri, yorum ve fotoğraf sahipleri önce uyarılır. Uyarılar dikkate alınmaz ve söz konusu durum devam ederse kullanıcının üyeliği Site yönetiminin uygun göreceği bir tarihe kadar askıya alınır. Üye askıdan indirildikten sonra söz konusu rahatsız edici eylemlere devam ederse ikinci bir uyarıya gerek kalmadan o kullanıcının üyeliği sonlandırılır.

Site içinde genel ahlak kurallarına uymamak, açık ya da özel mesajlarla (İçeriği ne olursa olsun) diğer üyeleri rahatsız etmek, yasa dışı her türlü düşünce ve faaliyetlerin sempatizanlığını, tanıtımını ya da savunuculuğunu yapmak üyeliğin iptali nedenidir.

Kullanıcı beğendiği bir fotoğrafa en fazla 5 en düşük 1 puan verebilir. Her puan birebir fotoğraf puanına yansır.

Fotoğraf sahibine fotoğrafı ile ilgili olarak yapıcı eleştiri yapılması gerekir. Hakarete varan eleştiriler şikayet gelmesi durumunda moderatörler tarafından silinir. Bu tür eleştirileri sıkça yapanların üyeliği geçici olarak durdurulur.

JPEG, PNG, JPG, GIF formatında dosya yükleyebilirsiniz.

İstemediğiniz takdirde, sitemizle ilgili hiçbir duyuru yada reklam maili tarafımızdan size gönderilmeyecektir.

Üyeler sitemize kampanya, çekiliş, duyuru, haber veya benzeri ticari kazanç sağlamaya yönelik fotoğraf yükleyemez.

Üye tarafından sitemize yüklenen fotoğraf ve diğer görsel medya dosyalarının; 3. şahıslara karşı doğuracağı, tüm telif hakları ve diğer sorumluluklarını sadece bunu yapan üyelerin bizzat kendileri taşırlar. www.makrocular.net sitesine üye olan herkes, bu kuralları kabul etmiş ve üye kaldığı süre içinde de bu kurallar kapsamında paylaşımlarda bulunacağını taahhüt etmiş sayılır.

lokmanbas İsimli Fotoğrafçıya Ait Diğer Resimler

lokmanbas İsimli Fotoğrafçının Yüklediği Resimler

lokmanbas

Sayfalar